Лазурненська селищна рада

     

Христос Воскрес!
Радіймо щиро нині –
Бог дав щастя всій родині
Бог дав радість нам з небес
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ХРИСТОС ВОСКРЕС!

       29 квітня 2016 року у ясла – садку «Сонечко» пройшло свято Великодня, на якому діти продовжували знайомитися з народними традиціями та обрядами українського народу. На святі діти не тільки дізналися багато про це свято, але й брали участь у музичних композиціях, співали пісні до Великодня, грали в народні ігри, фарбували яєчка та випікали паски. Але яке ж свято без гостей? Тому до дітей на свято завітали герої з казки "Великодня писанка".

   

        Вже вдруге в нашому селищі проведено інтелектуальне змагання «Маленький ерудит» серед вихованців старшої групи дошкільного навчального закладу. Зустріч маленьких ерудитів відбулася 22 березня 2016 року у ясла-садку «Сонечко».

    Мета заходу: виявлення та розкриття творчого потенціалу, значимості й неповторності кожного дошкільника, адже саме діти – інтелектуальне майбутнє не тільки Херсонщини, а й усієї країни.

    Святково прикрашена, поважне журі, схвильовані вболівальники зустрічали сім конкурсантів «Маленький ерудит – 2016», яке пройшло під девізом: «Наша країна – Україна».

    Правильні і обдумані, чіткі та логічні відповіді маленьких розумників та розумниць вражали членів журі. Всі учасники презентували себе та створену власними руками поробку (іграшку, прикрасу, сувенір) під час першого конкурсу «Презентація». Про аналітичний розвиток мислення у дітей, знання українських народних казок та чисел від 1 до 9 свідчив конкурс «Логічна розминка». Наступне завдання «Казкова математика» виявило у дітей уміння розпізнавати геометричні фігури, орієнтуватися серед предметів у просторі та відтворювати запропоновану композицію. Рівень сформованості  знань флори та фауни рідного краю продемонстрували діти під час виконання завдань «Природа рідного краю». А художні здібності, вміння дзеркально відтворювати об’єкти, розміщувати їх на карті України показали ерудити в останньому конкурсі «Наше лазурне».

    А тим часом були визначені результати конкурсів. Шановне журі у складі:Степанчук О.М.-завідувач я/с «Сонечко, Демчук В.П. –директор Будинку культури, Дєгтярьова А.В.- голова батьківського комітету, Токарик Т.І. – вчитель української мови та літератури Лазурненської ЗОШ – підвело  підсумки змагань. Переможцем конкурсу «Маленький ерудит – 2016» за сумою набраних балів став Пушкедра Єгор, (вихователіКобець Р.В., Косован Т.Н.).

    Всі діти, учасники конкурсу, отримали подяки, а переможець конкурсу – грамоту та подарунок від адміністрації садочка. Висловлюємо подяку вихователям дошкільного навчального закладу за підготовку маленьких інтелектуальних обдарувань, які в майбутньому стануть переможцями олімпіад,  змагань та конкурсів.

    Саме такий захід виявив належний рівень роботи вихователів дошкільного закладу щодо розвитку інтелектуальних здібностей, формування логічного мислення у дітей, підготовки їх до навчання в школі.

 

 

 

 

      На Старий Новий рік, 14 січня, діти ясла-садка «Сонечко» щедрували й посівали селищним посадовцям, аби тим працювалося весело.

 

Малі щедрувальники прийшли до Лазурненської селищної ради, як годиться — із зіркою, Снігуркою. Це їхній черговий візит — сюди вони заходять щороку.

Дзвінкоголосі дівчата і хлопці вигукують щедрівки і, за народною традицією, заводять козу "до хати".  Діти вітають чиновників, все закінчується посіванням. Для цього дітки принесли по торбині з зерном.

Від заряджених позитивом дорослих і за дорученням селищного голови, дітям дякує Володимир Юрійович Кукота,заступник селищного голови. Він бажає їм рости здоровими, слухняними і радувати батьків та вихователів, які передають малечі народні традиції.

На прощання працівники селищної ради пригощають малих щедрувальників-посівальників солодощами. Проводжають дітей аплодисментами і стоячи.

 

    19 грудня – день Святого Миколая.

    Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх в поштову скриньку, або кладуть на вікно. У день перед святом згадують усі добрі і злі вчинки, зважують чого більше. Чи буде подарунок або різка? Бо чемні діти обовязково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - прутик. Ця різочка є своєрідним попередження мдитині, що час задумуватися над своєю поведінкою і виправитися.

    До діток в садочок завітали технічний директор ТОВ«Соларенерго» Ігор Ноздрачовта селищний голова Руслан Коваленко. Вони привітали дітей із святом, пригостили «миколайчиками».

 

 

 

    День місцевого самоврядування – свято України, яке щорічно відзначається 7 грудня. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

    Вихованці ясла – садка «Сонечко» привітали всіх працівників селищної ради з їхнім професійним святом і побажали наполегливості, мужності і нових здобутків у їхній  нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя.

    30 листопада -Всесвітній день тварин

Всесвітній день захисту тварин — це свято, яке допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.

У багатьох країнах вважається, що домашні тварини — це частина сім’ї, і вони мають такі ж права, як і іншіїї члени. Вони отримують спеціальне медичнео бслуговування, здорову їжу тощо, і в той же час, тварини, як і раніше страждають відлюдської жорстокості.

Організації із захисту тварин багатьох країн світу заявили про свою готовність щорічно організовувати різноманітн імасові заходи. В останні роки заходи, присвячені Всесвітньому Дню захисту тварин, проходять більшніж у 60 країнах світу. І садочок «Сонечко» не залишився осторонь. Були проведені бесіди з дітьми про дбайливе ставлення до домашніх тварин, а для узагальнення знань – дошкільнята виступали в ролях улюблених тварин під час розваги.

    Давайте не забувати про те, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братамменшим, ми допомагаємо собі.

     20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційноце свято з’явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя .

     З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини  20 листопада у нашому дошкільному закладі я/с «Сонечко» проводилася музична розвага «Країна дитинства»  і  діти старшої групи «Гномики» подарували «Позначки Дружби» всім працівникам  та дітям  дитячого садка.

    9 листопада у ясла -  садку « Сонечко» смт Лазурне відбувся день Книги рекордів Гіннеса. Вихователі всіх вікових груп познайомили дошкільнят з цією книгою у формі цікавої бесіди, з яких діти дізналися про  світові рекорди людей і тварин.

      16 жовтня  в ясла – садку «Сонечко» відбулася спортивна розвага «Козацькі забави», присвячена Дню українського козацтва.Діти уявили себе сильними козаками, змагалися в іграх – естафетах: варили вареники, стрибали через вогонь, дістававли бублики, перетягували канат. До дошкільників на свято  завітали вихованці спортивного клубу «Максимус», які  показали як можна захищатися.Діти залюбки позмагались, потанцювали, а наприкінци розваги отаман нагородив дітей грамотами.

       18вересня у рамках проведення Олімпійського тижня в ясла-садку «Сонечко» смт. Лазурнебуло проведене спортивне свято для дітей старшого та середнього дошкільного віку «Веселі старти». Забавляли дошкільнят з метою зміцнення здоров'я, виховання правильного відношення до здорового способу життя, виховання морально-вольових якостей. Учасники свята, команди «Посмішка» і «Козачата», показали свої спортивні вміння, кмітливість та наполегливість у різних  конкурсах та естафетах. Але розім’ятися та побігати довелося усім: стрибали через олімпійські кільця, їздили в автомобілях, перетягували канат, один одному передавали естафету, і все це було наскільки цікавим, що  хотілося грати, грати, і ще раз грати.Інструктор з фізкультури не тільки розвивала  рухові навички дітей і підвищувала функціональні можливості їх організму, а й виховувала  рішучість, сміливість, почуття товариства, прагнення до взаємодопомоги. Природно, що переможених спортсменів не було, тому що перемогла дружба. Юні учасники отримали призи та солодкі частування за активну участь у розвагах.

Календар

липня 2021
НПВСЧПС
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Партнери