Лазурненська селищна рада

У відповідності до ст.16 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” Лазурненська селищна рада проводить збір пропозицій (заяв) із включення до списку кадрового резерву на посади посадових осіб місцевого самоврядування апарату Лазурненської селищної ради:

        10 серпня в Лазурненському селищному будинку культури відбулось перше громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад Лазурного, Володимирівки, Новоросійська, Лиманського та Новософіївки, Калинівки і Петрівки. Ці громадські слухання організувала Лазурненська селищна рада, розмістивши інформацію на дошках оголошень селища.

     Спочатку т.в.о. селищного голови Івана Гліва представила запрошених спеціалістів із області для роз'яснення законодавчих і практичних аспектів децентралізації в Україні.

     Координатор регіонального Офісу реформ з децентралізації  та  розвитку в  Херсонській області Оксана Селюкова пояснила основні принципи та механізми децентралізації, розрахунки спроможності громад Лазурного та Володимирівки. За її словами об'єднана громада за своїм адміністративним устроєм нагадує малий район з його службами, наприклад фінансовим управлінням, службою автодоріг, управління освіти, культури і спорту. Виступаюча пояснила важливість якомога скорішого об'єднання громад до кінця цього року, так як державний бюджет формується з вересня і згідно з законом об'єднана громада отримає в першу чергу більшу частину фінансування у т.ч. «підйомні» на розбудову новоствореної громади.

     За розрахунками спеціалістів Офісу дохідна частина бюджету об'єднаної громади Лазурненської селищної та Володимирівської сільських рад становитиме біля 16,5 млн. грн., витратна — десь 14 млн. Тобто така об'єднана громада являється фінансово спроможною.

     Координатор проекту «Успішна громада» від ГО «Інститут «Республіка» Римма Бараненко наголосила, що процес децентралізації нелегкий, але вже є організації, в т.ч. вище згадані, які консультують і всіляко підтримують громади, що вирішили об“єднуватися. «Інформація — це наша сила», - зазначила виступаюча.

       У громадських обговореннях активно брали участь представники Лазурненської та Новософіївської громад.

       На слуханні було обрано голову від громади — Валентину Ярижко — у минулому голова Лазурненської селищної ради, та секретаря — Світлану Якименко, діючого депутата Лазурненської селищної ради.

      У результаті обговорення в установленому порядку не приймалися ніяких юридичних рішень, лише пропозиції громадян. Виступаючі неодноразово завірили громадян, що ніякі рішень без відома та участі громади не приймаються, можливий навіть референдум, якщо рада громад схвалить таке рішення. Із юридичним механізмом об'єднання громад можна ознайомитися за допомогою наглядної схеми «Про добровільне об“єднання громад» зі свіжого номеру газети «Наші вісті», яку безкоштовно привезли розповсюджували гості з області.

     У підсумку обговорення Валентина Ярижко запропонувала проголосувати за доручення Лазурненській селищній раді сформувати робочу групу з представників ради та громадськості по підготовці проекту рішення по об'єднанню громад.

 

Лазурненська селищна рада повідомляє:

          10 серпня 2016 року о 16.00 годині на площі біля селищного будинку культури  за адресою: смт Лазурне, вул. Жовтнева, 53,  відбудеться громадське обговорення, щодо можливого добровільного об′єднання територіальних громад, а саме об′єднання територіальних громад селища Лазурне Лазурненської селищної ради та сіл Володимирівка, Новоросійське, Лиманське Володимирівської сільської ради в Лазурненську територіальну громаду з центром у селищі Лазурне, з враховуванням надходження до Лазурненської селищної ради пропозиції від Новософіївської сільської ради щодо об′єднаня шляхом приєднання сіл Новософіївка, Калинівка, Петрівка Новософіївської сільської ради.

                                                                                                                                                   

30 серпня 2015р смт Лазурне відсв`яткувало свою 212 річницю народження!

Запрошуємо спортсменів на тренувальні збори, які відбудуться 05-14 серпня 2015 р. в смт Лазурне: проживання, 4-разове харчування, 3-разове тренування по змішаним єдиноборствам (ММА) та різноманітні розваги. Для тренерів, які привезуть не менше 10 спортсменів проживання безкоштовне.
15-16 серпня 2015 р. відбудеться Всеукраїнський турнір з Хортингу у двох розділах "Двобій" та "Боротьба". В перший день змагання проводимуться у розділі "Боротьба", а на другий день у розділі "Двобій". За перші місця спортсмени нагороджуються кубками, медалями, а також призами та грамотами , а за другі і треті місця - медалями та грамотами.

Календар

жовтня 2021
НПВСЧПС
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Партнери