Лазурненська селищна рада

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 

11 березня 2016 року

 
№ 01 ( ) Про затвердження проектів землеустрою, технічної документації щодо відведення в оренду земельних ділянок з складанням договору оренди та затвердження технічної із землеустрою щодо встановлення меж сервітуту .(О/К Маяк та СОЛ „Буревісник”)

 № 02 ( ) Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок комунальному підприємству «Лазурне» та Про внесення змін до рішення від 23.09.2015 року № 886.

 № 03 ( ) Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для укладання сервітуту. (між турбазою «Чорномор» та б/в «Стасла»

 № 04 ( ) Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічної документації щодо складання державного акту на право власності на земельні ділянки громадянам для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та надання в оренду.()

 № 04 ( ) Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва і обслуговування об’єктів архітектури. (РЄС)

 № 03 ( ) Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності та сільськогосподарського для громадян. (Баренко, Марчук)

 № 04 ( ) 1). Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.01.2000 р.№ 101 „Про приватизацію (продаж)земельних ділянок несільськогосподарського призначення ”(Максютов М.М.)

№ 05 ( ) 2). Про погодження продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності. (Максютов М.М.)

 № 06 ( ) Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування (КЗ „Садочок”, Лазурненська селищна рада)

 № 08 ( ) Про надання згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (приватизація) громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та надання в оренду.

 № 09 () Про вилучення та виділення земельних ділянок, та надання в оренду. (Федас Костянтин Олександрович)

№ 10 ( ) Про врегулювання земельних відносин.(Коваленко Варвара, ставка податку будівель ).

№ 10 ( ) Про внесення змін в діючи договір оренди шляхом підписання додаткової угоди стосовно змінення ставки орендної плати за землю. (Трифонов Костя)

№ 11 ( ) Погодити місце розташування земельних ділянок для дачної забудови включеного до переліку земельних ділянок для надання у власність військовослужбовцям – учасникам антитерористичної операції.

 
№ 00 ( ) Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення особистого строкового сервітуту під тимчасових споруд. (Шумарін)

 

Р І Ш Е Н Н Я

11 березня 2016 року № 109

смт. Лазурне

 


Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

меж частини земельної ділянки, на

яку поширюється права сервітуту.

 


Розглянувши заяви приватних підприємців, громадян та організацій, керуючись Конституцією України ст.26,33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” ,ст.ст.12,51,93,120,122,123,124 Земельного кодексу України, ст.50 Закону України „ Про землеустрій ”, та Законом України „ Про оренду землі ”, селищна рада

 


В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється права сервітуту комунальному підприємству „Лазурне” Лазурненської селищної ради загальною площею 0,1566 га., в тому числі: ділянка 1- 0,0901 га., ділянка 2 – 0,0655 га. під сервітутній проїзд для благоустрою та обслуговування пляжів між О/К „Маяк” та СОЛ „Буревісник” в смт. Лазурне, Скадовського району, Херсонської області на території Лазурненської селищної ради.

1.1. Надати земельну ділянку з земель Лазурненської селищної ради, /категорія: землі для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення/ комунальному підприємству „Лазурне” Лазурненської селищної ради загальною площею 0,1566 га., в тому числі: ділянка 1- 0,0901 га., ділянка 2 – 0,0655 га. під сервітутній проїзд для благоустрою та обслуговування пляжів між О/К „Маяк” та СОЛ „Буревісник” в смт. Лазурне, Скадовського району, Херсонської області на території Лазурненської селищної ради та укласти договір сервітуту.

Кадастровий номер земельної ділянки 1: 6524755500:01:001:0586 - 0,0901 га.,

Кадастровий номер земельної ділянки 2: 6524755500:01:001:0587 - 0,0655 га.

1.2. Встановити безстроковий строк використання земельної ділянки з дня державної реєстрації.

1.3. Встановити безоплатній розмір орендної плати – безоплатний сервітут.

1.4.Землекористувачам використовувати земельні ділянки відповідно до вимог ст.96 Земельного кодексу України.

1.5. В.о. селищного голови Гліва І.С. підписати договір сервітуту на земельну ділянку, що зазначена в п.1.1. даного рішення, а спеціалісту з юридичних питань селищної ради Кунец Т.О. провести державну реєстрацію права комунальної власності на зазначену земельну ділянку.

1.6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища.

 

 


Р І Ш Е Н Н Я

11 березня 2016 року № 110

смт. Лазурне

 


Про надання дозволу на виготовлення проектів

землеустрою щодо відведення в постійне користування

земельних ділянок комунальному підприємству «Лазурне» та

Про внесення змін до рішення від 23.09.2015 року № 886.

 


Розглянувши заяву директора КГІ «Лазурне» Григор’єва А.В. та керуючись ст.17 та п.34 ч.1.ст.26, пп.1 п. «а» ч. 1 ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і на підставі ст. 12, 116, 122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», а також з метою приведення рішення у відповідність до законів України, селищна рада

 


В И Р І Ш И Л А:

 


1. Внести зміни до рішення LXХІХ сесії шостого скликання Лазурненської селищної ради від 23 вересня 2015 року № 886 та викласти пункти 5 і підпункти 6 та 7 в наступній редакції:

 


1.1. Дати дозвіл комунальному підприємству „Лазурне" Лазурненської селищної ради, в особі директора Григор’єва А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування:

1.2. Під розміщення торговельно-розважального комплексу з елементами інфраструктури та проведення спортивних заходів, земельної ділянки орієнтовною площею 0,4100га., (4100м²), за рахунок земель запасу Лазурненської селищної ради на перехресті вул. Металургів-Леніна в смт. Лазурне Скадовського району, Херсонської обл. Згідно форми 6-ЗЕМ: /землі запасу та землі, не надані у власність та постійне користування в межах населених пунктів, інші /шифр рядка 96, шифр стовпця 71/ в межах Лазурненської селищної ради.

1.3. Директору комунального підприємства «Лазурне» Григор’єву А.В. замовити в землевпорядних організаціях проекти землеустрою щодо відведення в постійне користування земельні ділянки із земель запасу Лазурненської селищної ради. Після погодження проекту землеустрою в порядку, встановленому ст. 186-1 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Лазурненської селищної ради для затвердження та передачі земельної ділянки в постійне користування в порядку ст. 123 Земельного кодексу України. Після затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки в постійне користування директору Григор’єву А.В. здійснити державну реєстрацію права постійного користування відповідно до ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України.

1.4. Лазурненській селищній раді забезпечити фінансування проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок, комунальному підприємству «Лазурне» в особі директора Григор’єва А.В..

1.5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Р І Ш Е Н Н Я

11 березня 2016 року № 111

смт. Лазурне

 


Про надання дозволу на розробку

технічної документації щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки для укладання сервітуту

 


Розглянувши заяву директора КГІ «Лазурне» Григор’єва А.В. керуючись Конституцією України , ст.ст. 26,33, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,ст.ст.98, 99, 100 Земельного кодексу України, Законом України „Про землеустрій ”, селищна рада

 


В И Р І Ш И Л А:

 


1. Дати дозвіл на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для укладання сервітуту під сервітутній проїзд для благоустрою та обслуговування пляжів. на земельну ділянку орієнтовною площею 0,30га., що розташована між турбазою «Чорномор» та б/в «Стасла» у смт. Лазурне, Скадовського району, Херсонської області комунальному підприємству «Лазурне" Лазурненської селищної ради, в особі директора Григор’єва А.В. із земель Лазурненської селищної ради. Згідно форми 6-ЗЕМ: /землі запасу та землі, не надані у власність та постійне користування в межах населених пунктів, громадського призначення /шифр рядка 96, шифр стовпця 43./ в межах Лазурненської селищної ради.

2. Директору комунального підприємства «Лазурне» Григор’єву А.В. в місячний термін замовити в землевпорядних організаціях технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для укладання сервітуту під сервітутній проїзд для благоустрою та обслуговування пляжів між турбазою «Чорномор» та б/в «Стасла» у смт. Лазурне, Скадовського району, Херсонської та після погодження технічної документацію із землеустрою в порядку, встановленому ст. 186-1 Земельного кодексу України подати до Лазурненської селищної ради на протязі року на затвердження.

3. Після затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки укласти земельний сервітут під сервітутній проїзд з власниками сусідніх земельних ділянок та директору Григор’єву А.В. здійснити державну реєстрацію в порядку, встановленому для державної реєстрації прав на земельну ділянку відповідно до ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Р І Ш Е Н Н Я

11 березня 2016 року № 112

смт. Лазурне

 


Про затвердження та погодження проектів із землеустрою

щодо відведення земельних ділянок у власність для

будівництва, обслуговування житлового будинку,

господарських будівель та в оренду.

 


Керуючись ст.ст. 12, 19, 116, 118, 120, 121 Земельного Кодексу України, ст.ст.26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,селищна рада

 


В И Р І Ш И Л А:

 


1. Затвердити проекти із землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) із земель житлової та громадської забудови Лазурненської селищної ради та надати їх у приватну власність:

 


1.1. гр. Березовській Євгенії Іванівні - загальною площею 0,0383га. по вул. Чорноморська, 16 кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:030:0039.

1.2. гр. Марутяну Оганесу Геворговичу - загальною площею 0,1017га. по вул. Промислова, 27 кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0605.

1.3. гр. Марутяну Андраніку Геворговичу - загальною площею 0,1500га. по вул. Сонячна, 63 кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0604.

1.4. гр. Кудряшевій Ганні Володимирівні - загальною площею 0,1500га. по вул. Шевченко, 55-А кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0372.

1.5. гр. Васильєву Сергію Анатолійовичу - загальною площею 0,1095га. по вул. Промислова, 26 кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0629.

1.6. гр. Сопільник Людмилі Євгеніївні - загальною площею 0,1500га. по вул. Шевченко, 23-А кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0628.

1.7. гр. Горіній Лілії Михайлівні - загальною площею 0,1500га. по вул. Молодіжна, 35 кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0608.

 


2. Землевласникам рекомендувати звернутися у Скадовське районне управління юстиції для отримання свідоцтво про право власності на нерухоме майно згідно ст. 126 ЗК України „Оформлення речових прав на земельну ділянку„

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища.

 


4. Затвердити проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у спільну-сумісну власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) із земель Лазурненської селищної ради та надати їх у приватну власність:

4.1. гр. гр. Бондаренку Володимиру Трохимовичу, Бондаренко Вірі Трохимівні, Бондаренку В’ячеславу Володимировичу, Микитюк Світлані Володимирові - загальною площею 0,1046га. по вул. Степова, 27, кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0606.

4.2. Землевласнику рекомендувати звернутися у Скадовське районне управління юстиції для отримання свідоцтво про право власності на нерухоме майно згідно ст. 126 ЗК України «Оформлення речових прав на земельну ділянку.»

4.3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища.

 


5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та складання договору оренди гр. Бігун Анастасії Олексіївні на земельну ділянку загальною площею 0,1402га. по вул. Миру, 118 в смт. Лазурне, Скадовського району, Херсонської області, (кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0607)

5.1. Встановити строк оренди 49 (сорок дев’ять ) років з дня державної реєстрації.

5.2. Встановити розмір орендної плати на рівні - 3,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки згідно п. 1.1., рішення сесії від 20 грудня 2013 року № 527 (Землі сільськогосподарського призначення)

5.3. Доручити уповноваженій особі Лазурненської селищної ради підписати договір оренди зазначеної в п. 5., даного рішення земельної ділянки, а також оформлювати інші необхідні для вчинення цієї угоди документи.

5.4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища.

 


6. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та складання договору оренди гр. Усенко Анатолію Васильовичу на земельну ділянку загальною площею 0,0337га. по вул. Жовтнева, 108-А в смт. Лазурне, Скадовського району, Херсонської області, (кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:001:0627.

6.1. Встановити строк оренди 49 (сорок дев’ять ) років з дня державної реєстрації.

6.2. Встановити розмір орендної плати на рівні - 3,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки згідно п. 1.1., рішення сесії від 20 грудня 2013 року № 527 (Землі сільськогосподарського призначення)

6.3. Доручити уповноваженій особі Лазурненської селищної ради підписати договір оренди зазначеної в п. 6., даного рішення земельної ділянки, а також оформлювати інші необхідні для вчинення цієї угоди документи.

6.4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища.

Календар

вересня 2021
НПВСЧПС
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Партнери