Лазурненська селищна рада

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ ХІІ (12) СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ від 29 березня 2016 року

01 () Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за використання земельних ділянок в межах Лазурненської селищної ради та внесення змін до рішення селищної ради.

 

02 ( ) Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування (КЗ „Садочок”, Лазурненська селищна рада)

 

03 ( ) Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (Сіті Груп)

 

04 ( ) 1). Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.01.2000 р.№ 101 „Про приватизацію (продаж)земельних ділянок несільськогосподарського призначення ”(Максютов М.М.)

05 ( ) 2). Про погодження продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності. (Максютов М.М.)

 

06 ( ) Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва і обслуговування об’єктів архітектури. (РЄС)

 

07 ( ) Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності та сільськогосподарського для громадян. (Баренко, Марчук)

 

08 ( ) Про внесення змін в діючи договір оренди шляхом підписання додаткової угоди стосовно змінення ставки орендної плати за землю. (Трифонов Костя)

 

09 ( ) Погодити місце розташування земельних ділянок для дачної забудови включеного до переліку земельних ділянок для надання у власність військовослужбовцям – учасникам антитерористичної операції.

 

10 ( ) Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічної документації щодо складання державного акту на право власності на земельні ділянки громадянам для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та надання в оренду.()

 

11 ( ) Про надання згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (приватизація) громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та надання в оренду.

 

12 () Про вилучення та виділення земельних ділянок, та надання в оренду. (Федас Костянтин Олександрович)

 

13 ( ) Про врегулювання земельних відносин.( ).

______________________________________________________________________________

Різне:

 

14 ( ) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації або проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки. (Кани-Трейдинг Компані)

 

15 ( ) Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення особистого строкового сервітуту під тимчасових споруд. (Балясевич)

 

16 ( ) Про надання дозволу на розробку ПДП (проекту детального планування території ) частини населеного пункту смт. Лазурне, територія між пансіонатом «Чайка» та островом «Джарилгач».

 

Тексти рішень даної сесії можна скачати за посиланням.

Календар

вересня 2021
НПВСЧПС
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Партнери