Лазурненська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я
26 квітня 2016 року № 145
смт. Лазурне

Про надання дозволу на розробку ПДП
(проекту детального планування території )
частини населеного пункту смт. Лазурне.

Керуючись ст.ст.12, 19, 20, Земельного Кодексу України, ст.ст.26, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, п. 3 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», з урахуванням генерального плану селища міського типу Лазурне Скадовського району Херсонської області виконаний Українським державним науково – дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» відповідно з договором №1037-01-2005 від 20.06.2005 року Київ – 2006р., враховуючи рішення постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на розробку проекту детального планування території (ПДП) частини земельної ділянки територія в межах вул. Промислова, вул. Незалежна, провулок Олексіевський, біля вул. Шевченко (новий квартал) орієнтовною площею 4,5га. та вул. Набережна-Українська в районі СОК «Гілея» населеного пункту смт. Лазурне, Лазурненської селищної ради Скадовського району, Херсонської області, для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських споруд, в межа Лазурненської селищної ради для учасників АТО (антитерористичної операції)
2. Замовити в місячний термін проект детального планування території (ПДП) частини земельної ділянки, та надати на протязі року на затвердження селищної ради згідно з чинним законодавством.
Лазурненській селищній раді забезпечити фінансування проект детального планування території (ПДП) частини земельної ділянки земельної ділянки орієнтовною площею 4,50га. та вул. Набережна-Українська в районі СОК «Гілея», смт. Лазурне.
3. Направити проект детального планування території, зазначену у п. 1., даного рішення, на погодження до відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та відділу Держкомзему у Скадовському районі.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища. (голова комісії Демчук О.А.)

 

Р І Ш Е Н Н Я
26 квітня 2016 року № 146
смт. Лазурне

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
з метою передачі в постійне користування.

Розглянувши заяву приватного об’єднання громадян „ Землевпорядник ” керуючись Конституцією України , ст.ст. 26,33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст.ст.92, 122, 123, Земельного кодексу України, Законом України „Про землеустрій”, враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища, Лазурненська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 0,4268га., під розміщення об’єктів нерухомого майна для організації літнього ринку «Торговий комплекс «Комфорт», із земель запасу Лазурненської селищної ради /код цільового призначення: 03.10 - для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури/ по вул. Торгова, смт. Лазурне на території Лазурненської селищної ради, Скадовського району, Херсонська області, та надати в постійне користування комунальному підприємству „Лазурне" Лазурненської селищної ради, в особі директора Григор’єва А.В.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6524755500:01:063:0159.
1.1. Землекористувачам використовувати земельні ділянки відповідно до вимог ст.96 Земельного кодексу України.
1.2. Спеціалісту з юридичних питань селищної ради Кунец Т.О. або іншому спеціалісту Лазурненської селищної ради провести державну реєстрацію права комунальної власності на зазначену земельну ділянку та отримати свідоцтво про право власності на нерухоме майно згідно ст. 126 ЗК України „ Оформлення речових прав на земельну ділянку „
1.3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології та охорони навколишнього середовища

 
В.о. селищного голови                            І.С. Гліва

Календар

вересня 2021
НПВСЧПС
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Партнери